Ettevõttest
PlaySweets

Ettevõte PLAYSWEETS on asutatud 2019. aastal Eestis, Tallinnas kahe mõttekaaslase poolt, kes on endale eesmärgiks võtnud laste igakülgse arendamise.

Meie jaoks on oluline, kuidas nii meie endi kui ka teised lapsed oma aega veedavad, millega nad tegelevad, kuidas õpivad tundma ümbritsevat maailma, millise kvaliteediga tooteid tarbivad ning kuidas arenevad nende psüühika, intelligentsus, mõtlemine, kujutlusvõime ja võime ennast harida.

Me näeme selgelt oma missiooni luues tõhus õpikeskkond laste mitmekülgseks harimiseks ja arendamiseks, kasutades selleks kõige kaasaegsemaid teadmisi lastepsühholoogia vallast ning tänapäevaseid õpetamistehnoloogiaid.

Nagu iga äritegevust teostava ettevõtte jaoks, on ka meie jaoks kogu asja juures oluline äriline komponent, ilma milleta ei saa ettevõte areneda. Teisest küljest on meie tähelepanu keskmes ikkagi laste jaoks täiesti uute loovuskomplektide tutvustamine, kuna kauplustest me oma lastele taolisi ei ole leidnud.

Oleme kindlad, et täiendades oma meeskonda regulaarselt uute mõttekaaslastega saavutame me kõik oma eesmärgid ning suudame pakkuda lastele uusi värve ja emotsioone, millest on suur kasu lapse terviklikule arengule.

Kui jagate meie missiooni, on meil hea meel teiega tutvuda.