EDASIMÜÜJATELE
JA KAUPLUSTELE

Kui te esindate edasimüügiettevõtet, kauplust või kaupluste ketti, kasutage
ainulaadset võimalust tutvustada oma tootevalikus PLAYSWEETSI komplektidega täiesti uut laste õpi- ja arengukeskkonna filosoofiat.
Oleme veendunud, et PLAYSWEETSI komplektidest saavad kindlalt ja püsivalt ühed kõige väärikamad ja menukamad tooted teie kaubavalikus.

МE HOOLITSEME
TEIE ÄRI EEST

TOODETE MÜÜGIEDU huvides pöörame suurt
tähelepanu kasutajakogemusele (Customer Experience)
peamistes müügietappides.

1. Tähelepanu köitmine: pakume reklaamituge toodetele teie tegutsemispiirkonnas.

2. Ostma ahvatlemine toote välimusega: siin on abiks toote kaunis erksavärviline kujundus ja ainulaadne turundusargument.

3. Pakendi avamine: pakendil on spetsiaalsed seesmised vaheseinad, mis on paigutatud korrektselt ja arusaadavalt.

4. Tegelaste voolimine: siin on müügiedu argumentideks väga kvaliteetsed komponendid ja õppimisvõimalus juhendi ning looma ja tema elukeskkonna lühikirjelduse põhjal.

5. Söömine: müügiedu tagavad martsipani ja šokolaadi maitseomaduste ja tekstuuri suurepärane kvaliteet.

6. Pärast söömist: ostuhuvi jätkumisele aitavad kaasa kollektsiooniajakirjad, kuhu saab kleepida komplektis sisalduvaid filmitegelaste kleepse.

Loome laste ja kultuuri arendamiseks PLAYSWEETSI kaubamärgi ümber kõikehõlmava ökosüsteemi..

Keskendume oma toote puhul emotsionaalsele kontaktile ja huvi säilitamisele, olles läbi mõelnud kõik detailid.

Pühendame palju aega rühmatööks lastepsühholoogidega ning õpime tundma 3–12-aastaste laste käitumismudelite psühholoogilisi aspekte.

Edasimüüjate ja kaupluste müügitöö hõlbustamiseks oleme töötanud välja üksikasjalikud juhendid ja meelespead tõhusaks tööks meie toodetega.

Panustame oma töös palju energiat sellele, et PLAYSWEETS tooteid soovitataks ja kumu nendest leviks viirusena. Meie deviis on:PLAYSWEETS kvaliteetsed komplektid laste loovuse ja oskuste arendamiseks peaksid saama tuttavaks igale isale ja emale planeedil Maa!

Praegu on avatud konkursipõhine avalduste vastuvõtt PLAYSWEETS komplektide edasimüügi ainuõiguse omandamiseks Eestis, Lätis ja Leedus.

Koostöötaotlused palume saata koos äripakkumisega e-posti aadressile info@playsweets.eu Kirja teemaks märkige „Edasimüük (riik või piirkond)“. Kirjeldage kindlasti oma ettevõtet võimalikult põhjalikult: millal asutatud, millised kaubamärgid on teie müügiportfellis, kas teil on edasimüügi ainuõigusi, millistesse jaemüügipunktidesse kaupu tarnite, millises mahus kavatsete meie tooteid tellida.